Teslimat ve İade

• Satın aldığım ürünü geri vermek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 15 gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 0555 731 24 38 nolu telefonu aramanız veya serkan@ateliermono.com 'a konu ile iligli bir mail atmanız olacaktır. Müşteri servisimiz istediğiniz bir saatte iade etmek istediğiniz ürünü ücretsiz  sürat kargo servisi ile kapınızdan aldırtacaktır. Çünkü ateliermono.com'da iade, satın almaktan daha kolaydır.

• Satın aldığım ürünleri değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?

Memnun kalmadığınız veya herhangi başka bir neden ile değiştirmek istediğiniz ürünler için 30 gün boyunca değişim hakkınız bulunmaktadır. Konu ile ilgili olarak serkan@ateliermono.com 'a mail atabilir veya 0555 731 24 38 nolu telefondan bize ulaşarak paketinizi ücretsiz kargo ile kapınızdan aldırtabilirsiniz ve istediğiniz diğer bir ürün ile değişimini sağlayabilirsiniz. Çünkü ateliermono.com'da değişim, satın almaktan daha kolaydır.

• Aldığım ürün hasarlı / arızalı çıktı. Ne yapmalıyım?

Eğer ateliermono.com'dan aldığınız ürün hasarlı veya arızalı ise 30 gün içinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak serkan@ateliermono.com 'a mail atabilir veya 0555 731 24 38 nolu telefondan bize ulaşarak paketinizi ücretsiz kargo ile kapınızdan aldırtabilirsiniz.

• Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Ne yapmalıyım?

Bu durumda serkan@ateliermono.com adresine konu ile ilgili bir mail göndermeniz veya 0555 731 24 38 numaralı telefondan bize ulaşmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır.