Mesafeli Satış Sözleşmesi

• Satın aldığım ürünü geri vermek istiyorum. Ne yapmalıyım?


Aldığınız ürünlerden herhangi bir sebeple memnun kalmazsanız 15 gün içinde iade edebilir, para iadesi alabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 05557312438 nolu telefonu aramanız veya info@ateliermono 'a konu ile iligli bir mail atmanız olacaktır. Müşteri servisimiz istediğiniz bir saatte iade etmek istediğiniz ürünü ücretsiz yurtiçi kargo servisi ile kapınızdan aldırtacaktır. Ateliermono'da iade, satın almaktan daha kolaydır.


• Satın aldığım ürünleri değiştirmek istiyorum. Ne yapmalıyım?


Memnun kalmadığınız veya herhangi başka bir neden ile değiştirmek istediğiniz ürünler için 15 gün boyunca değişim hakkınız bulunmaktadır. Konu ile ilgili olarak info@ateliermono 'a mail atabilir veya 05557312438 nolu telefondan bize ulaşarak paketinizi ücretsiz kargo ile kapınızdan aldırtabilirsiniz ve istediğiniz diğer bir ürün ile değişimini sağlayabilirsiniz.


• Aldığım ürün hasarlı / arızalı çıktı. Ne yapmalıyım?


Eğer ateliermono'dan aldığınız ürün hasarlı veya arızalı ise 15 gün içinde iade edebilir, paranızı geri alabilirsiniz. Konu ile ilgili olarak info@ateliermono.com 'a mail atabilir veya 05557312438 nolu telefondan bize ulaşarak paketinizi ücretsiz kargo ile kapınızdan aldırtabilirsiniz.


• Gelen ürünler ile verdiğim sipariş aynı değil. Ne yapmalıyım?


Bu durumda info@ateliermono.com adresine konu ile ilgili bir mail göndermeniz veya +90 5557312438 numaralı telefondan bize ulaşmanız gerekmektedir. Müşteri hizmetlerimiz konu ile ilgili olarak tarafınıza gerekli bilgi dönüşünü en kısa zamanda sağlayacaktır.